Datums 22. septembris, 2022
Laiks10.00–16.00
Vieta Tiešsaistē

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Konferences Insolvency Goes Digital galvenais attēls

Maksātnespējas kontroles dienests par godu iestādes 20. gadu jubilejai 2022. gada 22. septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 (ar pusdienu pārtraukumu) tiešsaistē organizē starptautisku konferenci "Insolvency Goes Digital", lai kopā ar ārvalstu jomas speciālistiem apspriestu, kā digitālizācija ir ietekmējusi maksātnespējas procesu norisi, tostarp maksātnespējas procesu uzraudzību.

Konferences pieslēgšanās saite, instrukcija un programma uz konferenci tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto elektroniskā pasta adresi. 

Dalībnieki, kuri būs noklausījušies vairāk nekā 50% no konferencē piedāvātā satura, saņems apliecinājumu par saņemtajām zināšanām.

Jautājumu gadījumā par konferences norisi lūdzam sazināties ar Maksātnespējas kontroles dienesta Juridiskā departamenta juriskonsultu Zigmāru Barlotu (zigmars.barlots@mkd.gov.lv). Tāpat aicinām aktualitātēm saistībā ar konferenci sekot līdzi Maksātnespējas kontroles dienesta tīmekļa vietne un iestādes sociālo tīklu kontos Facebook, InstagramLinkedin.