Attālināti nosvinēta Valsts Dzimšanas Diena Maksātnespējas kontroles dienestā ar direktores Ineses Šteinas uzrunu un apsveikumiem kolēģiem par izcilu darbu.

MKS Valsts Svētki 2020
Attēlā: MKD direktore Inese Šteina (vidū), direktora vietniece uzraudzības jautājumos Alla Ličkovska (pa kreisi), direktora vietniece finanšu jautājumos Baiba Banga (pa labi).

Sveicinu jūs visus Latvijas valsts 102. dzimšanas dienā!

Mēs dzīvojam laikā, kad brīvības un demokrātijas jēdzieni šķiet pašsaprotama vērtība, tomēr valsts dzimšanas dienā aicinu visus atcerēties, ka pirms vairāk nekā gadsimta tas bija sapnis, kura piepildīšanai bija nepieciešama stipra ticība, milzīga neatlaidība un, es teiktu - mūsdienu cilvēkam neaptverama drosme. Mūsu priekšteči izgāja cauri Pirmā pasaules kara šausmām un nodrošināja mums dzīvi savā valstī, kurā mēs varam pilnveidot tādas vērtības kā brīvība, demokrātija un labklājība.

Mums tas ir jāpieņem ar lielu pateicību un jāprot šīs vērtības saglabāt, pilnveidot un nodot turpmākajām paaudzēm, apzinoties, ka ģimene un ikkatrs cilvēks ir sabiedrības pamats. Aicinu visus biežāk novērtēt cilvēkus, kuri ir blakus, atcerēties saviem mīļajiem teikt labus vārdus un biežāk atgādināt to, cik ļoti viņi mums ir svarīgi.

Es lepojos ar jums - Maksātnespējas kontroles dienesta komandu, kas ik dienu kopj un aizsargā valsts vērtības. Mūsu profesionalitāte un izcilība acīmredzami aug ar katru dienu. Vēlos atgādināt, ka komanda ir vienots organisms, kura pilnvērtīgai funkcionēšanai ir nepieciešams un vienlīdz svarīgs ikkatrs no mums. Aicinu atbalstīt vienam otru, lai kopā varam īstenot sapņus par Latviju, kas visiem tās iedzīvotājiem nes mieru, drošību un labklājību.

Šajā sarežģītajā laikā novēlu mums visiem un katram atsevišķi stipru veselību, izturību, dzīvesprieku un laimi savā Latvijā!

Paldies par kopābūšanu.

Maksātnespējas kontroles dienesta direktore Inese Šteina.

Latvijai 102