Konferences Insolvency Goes Digital galvenais attēls

2022. gada 22. septembrī no plkst. 10:00-16:00 Maksātnespējas kontroles dienests par godu iestādes 20. gadu jubilejai, tiešsaistē organizē starptautisku konferenci "Insolvency Goes Digital", kurā kopā ar ārvalstu jomas speciālistiem apspriedīs, kā digitālizācija ir ietekmējusi maksātnespējas procesu norisi, tostarp maksātnespējas procesu uzraudzību. 

Vēlamies diskusijā par maksātnespējas procesu digitalizāciju iesaistīt pēc iespējas plašāku ar maksātnespējas jomu saistīto personu loku, tāpēc būsim pagodināti, ja Jūs piedalīsieties Maksātnespējas kontroles dienesta organizētajā konferencē. Dalībnieku skaits ir neierobežots.

Reģistrācija

Pieslēgšanās saite uz konferenci, instrukcija un programma tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto elektroniskā pasta adresi.
Skatīt vairāk

Dalībnieki, kuri būs noklausījušies vairāk nekā 50% no konferencē piedāvātā satura, saņems apliecinājumu par saņemtajām zināšanām.

Jautājumu gadījumā par konferences norisi lūdzam sazināties ar Maksātnespējas kontroles dienesta Juridiskā departamenta juriskonsultu Zigmāru Barlotu (zigmars.barlots@mkd.gov.lv). Tāpat aicinām aktualitātēm saistībā ar konferenci sekot līdzi Maksātnespējas kontroles dienesta tīmekļa vietne un iestādes sociālo tīklu kontos Facebook, Instagram, Linkedin.