Jaunumi Svētki
MKD kolektīvs stāv pie galda ar papīra puķi Ukrainas karoga krāsās. Aiz muguras Ukrainas un Latvijas karogi.

Maksātnespējas kontroles dienesta kolēģi 2023.gada 24.februārī - gadu kopš Krievijas pilna apmēra iebrukuma Ukrainā – vienojās gan morālā, gan praktiskā atbalstā Ukrainas tautai.

Mēs ticam, ka mūsu izgatavotā cerību puķe Ukrainas karoga krāsās saglabās mūsu sirdīs un prātos sīkstumu un izturību, kas nepieciešams, lai atbalstītu Ukrainu līdz galam.

Mēs zinām, ka mūsu izgatavotās ierakumu sveces nesīs siltumu 1500 stundu garumā un mūsu sagādātie materiāli ļaus izgatavot vēl daudz sveču, kuras spēs sasildīt Ukrainas cilvēkus.

Paldies visiem Latvijā, kas atbalstījuši un turpina dot Ukrainai visu pieejamo laikā, kad pašiem, iespējams, neklājas viegli! Paldies tiem, kas ziedo līdzekļus, laiku, darbu un spēku, lai atbalstītu varonīgos Ukrainas cīnītājus. Latvija turpinās atbalstīt ar visiem iespējamiem līdzekļiem Ukrainu tik ilgi, cik būs nepieciešams, lai tā uzvarētu! Paldies ikvienam Ukrainas karavīram, kas drosmīgi cīnās ne tikai par savas zemes neatkarību un brīvību, bet arī par visas Rietumu demokrātiskās pasaules vērtībām un nākotni, tostarp mūsējo!

#atbalstuUkrainu

Aicinām izgatavot cerību puķi kā simbolu sīkstumam un izturībai, kas palīdzēs būt #KopāArUkrainu līdz galam.