Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

08:45:21

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:19.08.2019
Aicinām piedalīties pētījuma "Par tiesiskās aizsardzības procesa regulējuma efektivitāti" prezentācijā

Lai informētu par Maksātnespējas kontroles dienesta (MKD) pasūtītā pētījuma "Par tiesiskās aizsardzības procesa regulējuma efektivitāti" rezultātu un tajā iekļautajām rekomendācijām, aicinām piedalīties MKD rīkotajā pētījuma prezentācijā š. g. 10. septembrī.

Lasīt vairāk
16.08.2019
Paziņojums par pieteikšanos kvalifikācijas eksāmena kārtošanai 2019. gada 16. oktobrī, normatīvajiem aktiem kvalifikācijas eksāmena otrajai daļai un kvalifikācijas eksāmena norisi

Maksātnespējas kontroles dienests publicē paziņojumu par pieteikšanos administratora kvalifikācijas eksāmena kārtošanai 2019. gada 16. oktobrī. Vienlaikus tiek publicēti kvalifikācijas eksāmena otrajai daļai paredzētie normatīvie akti un informācija par kvalifikācijas eksāmena norisi.

Lasīt vairāk
14.08.2019
Par Ekonomikas ministrijas, LIAA biznesa inkubatoru un Maksātnespējas kontroles dienesta rīkotajiem informatīvajiem pasākumiem Siguldā un Valmierā

Š. g. 13. augustā Ekonomikas ministrija sadarbībā ar LIAA Siguldas biznesa inkubatoru, LIAA Valmieras biznesa inkubatoru un Maksātnespējas kontroles dienestu Siguldā un Valmierā organizēja informatīvos pasākumus “Kā izvairīties no maksātnespējas? Kādas ir finansiālo grūtību risināšanas iespējas?”.


Lasīt vairāk

Aptauja

Ko Tu visbiežāk meklē Maksātnespējas kontroles dienesta tīmekļvietnē?

Noderīgi