MAKSĀTNESPĒJAS KONTROLES DIENESTS

Tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

08:24:23

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

SEKO LĪDZI JAUNUMIEM


Twitter kontā: 
@maksatnespejaFacebook kontā:

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:
FINANŠU DARĪJUMU DARBA GRUPA: noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana un terorisma un ieroču izplatīšanas finansēšanas apkarošana.Sākums Publikācijas un statistika

Publikācijas un statistika

Sadaļā "Statistika" ir iespējams aplūkot ikmēneša statistiskos datus par tiesām ieteiktajiem maksātnespējas procesa administratora kandidātiem, kā arī maksātnespējas procesa administratoru atcelšanas un atkāpšanās un Iesniegto pieteikumu par maksātnespējas lietas ierosināšanu sadalījumu pēc to iesniedzēja.


Atgādinām, ka Maksātnespējas reģistrā ir publiski pieejami visi Maksātnespējas reģistra ieraksti.


Sadaļā “Publikācijas” ikvienam ir iespējams iepazīties ar Maksātnespējas kontroles dienesta sagatavotajiem informatīvajiem materiāliem, prezentācijām, infografikām un bukletiem. 


Viedokļu sadaļā publicēti Maksātnespējas kontroles dienesta skaidrojumi un atziņas, kā arī viedokļi par likuma normu interpretāciju.


Sadaļā Maksātnespējas subjektu datu bāze ir iekļauta informācija par maksātnespējas procesiem, kas uzsākti līdz 2008. gada 1. janvārim.

    Aptauja

    Vai ārkārtas situācijas laikā ir bijuši kādi sarežģījumi saziņā ar Maksātnespējas kontroles dienestu?