Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

12:33:12

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Par Ekonomikas ministrijas, LIAA biznesa inkubatoru un Maksātnespējas kontroles dienesta rīkotajiem informatīvajiem pasākumiem Siguldā un Valmierā

14.08.2019


Š. g. 13. augustā Ekonomikas ministrija sadarbībā ar LIAA Siguldas biznesa inkubatoru, LIAA Valmieras biznesa inkubatoru un Maksātnespējas kontroles dienestu Siguldā un Valmierā organizēja informatīvus pasākumus “Kā izvairīties no maksātnespējas? Kādas ir finansiālo grūtību risināšanas iespējas?”. Pasākumu mērķauditorija bija esošie un topošie uzņēmēji, uzņēmēju nevalstiskās organizācijas un citi interesenti. 


Pasākumu ietvaros Maksātnespējas kontroles dienesta Otrā uzraudzības departamenta direktore Agnese Bugaja savā lekcijā “Finansiālo grūtību risināšanas mehānismi un to ieguvumi“ informēja par pieejamajiem finansiālo grūtību risināšanas mehānismiem (tiesiskās aizsardzības process, ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process, ārpustiesas parādu restrukturizācija) un priekšnoteikumiem to veiksmīgam pielietojumam. 


Dalībnieku starpā raisījās produktīva diskusija, interesentiem tika sniegtas atbildes par objektīviem savas maksātspējas novērtēšanas kritērijiem, kā arī maksātspējas atjaunošanas instrumentu efektīvas izmantošanas niansēm.
Maksātnespējas kontroles dienesta Otrā uzraudzības departamenta direktore Agnese Bugaja.

 

Aptauja

Ko Tu visbiežāk meklē Maksātnespējas kontroles dienesta tīmekļvietnē?

Noderīgi