MAKSĀTNESPĒJAS KONTROLES DIENESTS

Tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

08:37:44

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

SEKO LĪDZI JAUNUMIEM


Twitter kontā: 
@maksatnespejaFacebook kontā:

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:
FINANŠU DARĪJUMU DARBA GRUPA: noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana un terorisma un ieroču izplatīšanas finansēšanas apkarošana.Par informatīvo pasākumu maksātnespējas procesa administratoriem

11.03.2019


Šī gada 7. martā Tieslietu ministrijā notika Maksātnespējas kontroles dienesta organizēts informatīvais pasākums maksātnespējas procesa administratoriem. Pasākumu vadīja dienesta Pirmā uzraudzības departamenta direktore Agnese Gabuža, Otrā uzraudzības departamenta direktore Agnese Bugaja un Otrā uzraudzības departamenta direktores vietniece Žanete Strode-Pastore. 


Dalībnieki tika iepazīstināti ar aktuālo informāciju par pārbaudes procedūras norisi, būtiskākajiem konstatējumiem pārbaudēs administratoru prakses vietās, sūdzībām par administratora rīcību, administratora rīcības objektivitāti atsevišķās situācijās, rīcību ar mantu, faktiskajai situācijai atbilstošu maksātnespējas procesa izmaksu atspoguļošanas nepieciešamību un citiem jautājumiem.


Pasākuma gaitā notika aktīva viedokļu apmaiņa un diskusijas par administratora darbības niansēm komplicētos maksātnespējas procesos, pārbaudes procedūras veikšanas apstākļiem, kā arī par savstarpējās sapratnes veicināšanu starp administratoriem un uzraugošo institūciju.

Aptauja

Vai ārkārtas situācijas laikā ir bijuši kādi sarežģījumi saziņā ar Maksātnespējas kontroles dienestu?