Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

12:28:18

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Pētījuma "Fiziskās personas maksātnespējas procesa piemērošanas nosacījumi un tā efektivitāte" prezentācija

13.05.2019


Maksātnespējas kontroles dienests š. g. 8. maijā Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē rīkoja pētījuma "Fiziskās personas maksātnespējas procesa piemērošanas nosacījumi un tā efektivitāte" prezentāciju, ko vadīja pētījuma veicēja, zvērinātu advokātu biroja “NOVIUS” pārstāvis Kaspars Novicāns.


Ņemot vērā maksātnespējas procesa administratoru iepriekš pausto interesi par tiesu praksi attiecībā uz fiziskās personas maksātnespējas procesu nepasludināšanas un izbeigšanas iemesliem, prezentācija pamatā bija veltīta pētījuma sadaļai par tiesu prakses analīzi minēto iemeslu kontekstā, kā arī analīzei attiecībā uz fiziskās personas labticības kritēriju piemērošanu.


Pēc prezentācijas un tai sekojošās diskusijas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu pārvaldes juridiskās daļas vadītājs Edgars Biezais un Nodokļu pārvaldes Informācijas sistēmu atbalsta daļas galvenais nodokļu inspektors Sergejs Ņikitjuks pastāstīja par informācijas apmaiņas aspektiem maksātnespējas procesa administratoru un VID struktūrvienību starpā. 


VID pārstāvji aicināja administratorus informācijas par maksātnespējas subjektiem iegūšanai izmantot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmas iespējas, tādējādi nenoslogojot VID ar informācijas pieprasījumiem, kā arī norādīja, ka informācijas pieprasījumos par citām personām ir būtiski pamatot informācijas nepieciešamību.


Prezentācija pieejama šeit.No kreisās - VID Nodokļu pārvaldes Informācijas sistēmu atbalsta daļas galvenais nodokļu inspektors Sergejs Ņikitjuks, VID Nodokļu pārvaldes juridiskās daļas vadītājs Edgars Biezais, pasākuma koordinatore, MKD Otrā uzraudzības departamenta direktora vietniece Žanete Strode-Pastore un zvērinātu advokātu biroja “NOVIUS” pārstāvis Kaspars Novicāns.

Aptauja

Ko Tu visbiežāk meklē Maksātnespējas kontroles dienesta tīmekļvietnē?

Noderīgi